NOVÁ ÉRA ZAČÍNÁ: AUTORIZOVANÉ SERVISNÍ CENTRUM MONTANA SWISS VE ZLÍNĚ

V sezoně 2016/2017 pro Vás otevíráme nové servisní centrum MONTANA SWISS vybavené plně automatickým strojem na broušení lyží MONTANA CHALLENGE. Pro sportovně založené lyžaře a závodníky máme připravenou lahůdku pro tuning boční hrany – absolutní novinku – automaticý stroj MONTANA RACE EDGE.

AUTOMAT MONTANA RACE EDGE – PRO ÚPRAVU DOKONALE OSTRÉ HRANY

V našem servisu můžete vyzkoušet absolutní novinku – vyzkoušejte vlastní limity a lyžujte na dokonale ostré hraně! při maximálně šetrném a přesném broušení! PRO PERFEKTNÍ CARVING, VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ A ZÁVODNÍ LYŽAŘE.

PŮJČOVNA LYŽÍ, SNOWBOARDŮ A BĚZEK, VIP TESTCENTRUM LYŽÍ ATOMIC, BLIZZARD, HEAD, ELAN, LUSTI A VOLKL

Jsme největší půjčovna lyží, snowboardů a běžek ve Zlíně. K dispozici 200 párů carvingových lyží a 50 párů VIP testovacích TOP modelů lyží. Zapůjčení DĚTSKÉHO SETU na celou sezonu za 1650 Kč.

ZIMNÍ SPECIÁLKA – PRODEJNA

Zakoupíte u nás zboží následujících značek: ATOMIC, BLIZZARD, DALBELLO, HEAD, HELLY HANSEN, HOLMENKOL, ELAN, LEKI, LUSTI, MARKER, MICO, POC, SIDAS, SWIX, TECNICA, TOKO, UVEX, VOLKL. Profesionálně Vám proradíme s výběrem vybavení pro lyžování i běžky. Odborně Vám také poradíme s vyběrem lyžáků TECNICA a DALBELLO včetně diagnostiky chodidla. www.skidiskont.cz

SPORTOVNÍ ORTOPEDICKÉ VLOŽKY SIDAS

Bolí Vás v lyžácích chodidla? Je Vám v lyžácích zima? Máte problémy s příčnou a podélnou klenbou nebo bolesti zad? Vyrobíme Vám do 30 minut vložky do bot přesně na míru!

ALPINE LIVING**** LUXUSNÍ APARTMÁNY PŘÍMO NA SJEZDOVCE

LUXUSNÍ SKI-OUT / SKI-IN APARTMÁNY
PŘÍMO NA SJEZDOVCE V HAUSER KAIBLING
123 KM SJEZDOVEK PŘÍMO Z APARTMÁNU
Region patří mezi top 5 lyžařských středisek Rakouska
100% pokrytí moderním zasněžovacím zařízením

TUNINGLYZE.CZ - ESHOP S NÁSTROJI PRO TUNING LYŽÍ , SNB A BĚZEK

Navštivte E-SHOP s ucelenou nabídkou nástrojů pro broušení a tuning lyží , snowboardů a běžek. Bezkonkurenční ceny od všech renomovaných výrobců, profesionální on-line poradenství. www.tuninglyze.cz

Kontakt 577 002 760 AVEXSKI (9:00 - 18:00 hod) ski@avex.cz