Co dalšího vám můžeme nabídnout

Škola broušení a voskování

Naučte se brousit a voskovat jako profesionálové. Provádíme profesionální školení servisních techniků. Školení probíhá u zákazníka, nebo v našem servisu. Obsah a rozsah školení přizpůsobíme Vašemu vybavení, doplníme technologické postupy a poradíme Vám jak dovybavit Váš ski servis.

  • Ruční tuning hran lyží či SNB, opravy skluznic a voskování za použití nástrojů z našeho e-shopu pro všechny skupiny lyžařů.
  • Broušení lyží a SNB na námi vyráběném stroji TUNER 320 2.0 pro skiservisy, půjčovny a lyžařské školy.
  • S profesionály pořádáme skupinové školení zaměřené na tuning a voskování lyží pro závodníky, trenéry a „hobíky“.

Délku a rozsah školení stanovujeme po dohodě individuálně, školení probíhá pod vedením zkušených servisních techniků s mnohaletou praxí.

Manuály ke stažení

V letošní sezóně budeme průběžně připravovat instruktážní videa. Vše můžete sledovat on-line z domova na YouTube nebo Facebooku. Sledujte nás!


Držák na lyže AVEX SKIVýhodné nabídky vybavení ski servisů a lyžáren

Nabízíme výhodnou nabídku vybavení servisů a lyžáren v hotelech a apartmánech. Tento balíček řeší základní potřeby lyžaře pro údržbu lyží na horách. Objednat ho můžete v našem eshopu.

Dodáváme software / aplikace pro evidenci a obsluhu půjčovny a servisu

Z důvodu obsluhy evidence servisu a půjčovny jsme vyvinuli vlastní software. Existuje mnoho univerzálních řešení, které jsou hodně robustní a méně funkční. Podívejte se na naše odladěné řešení, které jsme schopni také dodat.

Půjčovna on-line Servis on-line


Servisní stůl AVEX SKIVyrábíme vlastní servisní nástroje

Na základě dlouholetých zkušeností jsme vyvinuli vlastní držáky na lyže a profesionální stabilní skládací servisní stůl, určený pro tuning sjezdových lyží, snowboardů i běžek. Vleze se pohodlně na dno každého zavazadlového prostoru osobního auta - nezabírá místo - ideální společník při cestách na hory. 

Vyrábíme a dodáváme brousicí stroje lyží a snowboardů TUNER 320 2.0. Lehká a přenosná konstrukce stroje umožňuje snadné přemísťování osobním autem. Nízká váha, ovládání světelným proudem, jednoduchá výměna pásů, chlazení emulzí s recirkulací vestavěnou pumpou, vhodné do každého lyžařského střediska nebo skiservisu.

Produkty AVEX SPORT


Podpora výkonnostním lyžařům z regionu Zlínska

Při dodržování uvedených podmínek dostává lyžař následující podporu od AVEX SKI

  1. Zdarma závodní servis lyží (3 páry) za sezonu
  2. Zdarma sada vosků HOLMENKOL (ALPHAMIX, BETAMIX, FLUORMIX celkem 450g)
  3. 30% slevu na veškeré servisní práce po celou sezonu
  4. Slevu 10-30% na zboží značek ATOMIC, BLIZZARD, HEAD, VOLKL, LUSTI, POC, LEKI, SCOTT, SWIX, HOLMENKOL, TOKO, VOLA, HELLY HANSEN. DALBELLO, TECNICA, NORDICA, REUSCH
  5. Možnost sezonních předobjednávek zboží na uvedené značky za VELKOOBCHODNÍ CENY vždy do konce března, s termínem dodání zboží v září-říjnu

Přihláška a podmínky PDF Naši závodníci


Night Race ve SchladminguUmíme pro vás nebo vaši firmu uspořádat lyžařský zájezd nebo závod

Obvykle jednodenní v rámci Česka nebo prodloužený víkend  do apartmánů Alpineliving. Nachází se ve známé lyžařské oblasti Schladming/Dachstein. V ceně bude ubytování, průvodce, ukázka servisu lyží na apartmánech, možnost vyzkoušení skialpového vybavení z naší půjčovny, sauna na apartmánu, vstup na stadion závodu Night Race.

Díky našim zkušenostem, zázemí a vybavení, vám umíme uspořádat vlastní akci na míru. Lyžařské závody jako teambuilding jsou velice atraktivní aktivita pro vaše zaměstnance a partnery.

Alpine Living


Skialpové výlety a zájezdy na míru

Naučíme vás na skialpech. Každou sezónu pořádáme výlety v rámci Česka. Jezdíme především do Beskyd na Kohútku/Portáš a na Bílou.

V našich možnostech je také uspořádání zájezdu na chatu Verchovinu na Podkarpatské rusi. V okolí je možné provozovat turistiku, treking, houbaření, vodní turistiku, cykloturistiku, běžky, sjezdové lyžování, skialpinismus.

Akce

x