Co dalšího vám můžeme nabídnout

Tuning lyže

Nástroje pro servis lyží, snowboardů a běžek

Bezkonkurenční ceny od všech renomovaných výrobců, profesionální on-line poradenství. Jsme schopni zajistit kompletní vybavení lyžařského servisu a provést zaškolení personálu. Poskytujeme také podporu výkonnostním lyžařům z regionu Zlínska, formou výrazných slev na poskytované služby nebo formou slev na zboží.

Ze všech níže uvedených katalogů umíme objednat jakékoliv zboží do 10 dnů! Pokud nenajdete vybraný produkt v naší nabídce, napište nám na info@avexski.cz


Škola broušení a voskování

Naučte se brousit a voskovat jako profesionálové. Provádíme profesionální školení servisních techniků. Školení probíhá u zákazníka, nebo v našem servisu. Obsah a rozsah školení přizpůsobíme Vašemu vybavení, doplníme technologické postupy a poradíme Vám jak dovybavit Váš ski servis.

  • Ruční tuning hran lyží či SNB, opravy skluznic a voskování za použití nástrojů z našeho e-shopu pro všechny skupiny lyžařů.
  • Broušení lyží a SNB na námi vyráběném stroji TUNER 320 2.0 pro skiservisy, půjčovny a lyžařské školy.
  • Se značkou HOLMENKOL pořádáme skupinové školení zaměřené na tuning a voskování lyží pro závodníky, trenéry a „hobíky“.

Délku a rozsah školení stanovujeme po dohodě individuálně, školení probíhá pod vedením zkušených servisních techniků s mnohaletou praxí.

Manuály renomovaných výrobců nástrojů pro broušení a voskování lyží


Výhodné nabídky vybavení ski servisů a lyžáren

Nabízíme výhodnou nabídku vybavení servisů a lyžáren v hotelech a apartmánech. Tento balíček řeší základní potřeby lyžaře pro údržbu lyží na horách. Objednat ho můžete v našem eshopu.

Dodáváme software / aplikace pro evidenci a obsluhu půjčovny a servisu

Z důvodu obsluhy evidence servisu a půjčovny jsme vyvinuli vlastní software. Existuje mnoho univerzálních řešení, které jsou hodně robustní a méně funkční. Podívejte se na naše odladěné řešení, které jsme schopni také dodat.

Půjčovna on-line Servis on-line


stulVyrábíme vlastní servisní nástroje

Na základě dlouholetých zkušeností jsme vyvinuli vlastní držáky na lyže a profesionální stabilní skládací servisní stůl, určený pro tuning sjezdových lyží, snowboardů i běžek. Vleze se pohodlně na dno každého zavazadlového prostoru osobního auta - nezabírá místo - ideální společník při cestách na hory. 

Produkty AVEX SPORT

Bruska lyží a snowboardů TUNER 320 2.0

Vyrábíme a dodáváme brousicí stroje lyží a snowboardů. Lehká a přenosná konstrukce stroje umožňuje snadné přemísťování osobním autem. Nízká váha, ovládání světelným proudem, jednoduchá výměna pásů, chlazení emulzí s recirkulací vestavěnou pumpou, vhodné do každého lyžařského střediska nebo skiservisu. Umožňuje i zvládnutí náročných oprav skluznic. Brousícím strojem srovnáte skluznice a nabrousíte spodní hrany lyží i snowboardů. Při použití nástroje, který je součástí každého stroje můžete provádět boční brus pod libovolným úhlem 87° – 90° (dle vašeho nastavení) a podbrus hrany 0,5° (tuning). Při výměně pásu brusného za pás leštící provedete vyleštění skluznice po voskování.

Informační leták PDF

Stroje začal vyrábět Josef Šperka již v roce 1991. Byl uznávaný konstruktér a majitel několika patentů. Jsme schopni zajistit kompletní vybavení lyžařského servisu a provést zaškolení personálu.

x