Co dalšího vám můžeme nabídnout

Tuning lyže

Bezkonkurenční ceny od všech renomovaných výrobců, profesionální on-line poradenství. Jsme schopni zajistit kompletní vybavení lyžařského servisu a provést zaškolení personálu. Ze všech níže uvedených katalogů umíme objednat jakékoliv zboží do 10 dnů! Pokud nenajdete vybraný produkt v naší nabídce, napište nám na team@avexski.cz


Škola broušení a voskování

Naučte se brousit a voskovat jako profesionálové. Provádíme profesionální školení servisních techniků. Školení probíhá u zákazníka, nebo v našem servisu. Obsah a rozsah školení přizpůsobíme Vašemu vybavení, doplníme technologické postupy a poradíme Vám jak dovybavit Váš ski servis.

  • Ruční tuning hran lyží či SNB, opravy skluznic a voskování za použití nástrojů z našeho e-shopu pro všechny skupiny lyžařů.
  • Broušení lyží a SNB na námi vyráběném stroji TUNER 320 2.0 pro skiservisy, půjčovny a lyžařské školy.
  • Se značkou HOLMENKOL pořádáme skupinové školení zaměřené na tuning a voskování lyží pro závodníky, trenéry a „hobíky“.

Délku a rozsah školení stanovujeme po dohodě individuálně, školení probíhá pod vedením zkušených servisních techniků s mnohaletou praxí.

Zpracovali jsme pro vás naše vlastní manuály AVEX SKI

Manuály renomovaných výrobců nástrojů pro broušení a voskování lyží


Držák na lyže AVEX SKIVýhodné nabídky vybavení ski servisů a lyžáren

Nabízíme výhodnou nabídku vybavení servisů a lyžáren v hotelech a apartmánech. Tento balíček řeší základní potřeby lyžaře pro údržbu lyží na horách. Objednat ho můžete v našem eshopu.

Dodáváme software / aplikace pro evidenci a obsluhu půjčovny a servisu

Z důvodu obsluhy evidence servisu a půjčovny jsme vyvinuli vlastní software. Existuje mnoho univerzálních řešení, které jsou hodně robustní a méně funkční. Podívejte se na naše odladěné řešení, které jsme schopni také dodat.

Půjčovna on-line Servis on-line


Servisní stůl AVEX SKIVyrábíme vlastní servisní nástroje

Na základě dlouholetých zkušeností jsme vyvinuli vlastní držáky na lyže a profesionální stabilní skládací servisní stůl, určený pro tuning sjezdových lyží, snowboardů i běžek. Vleze se pohodlně na dno každého zavazadlového prostoru osobního auta - nezabírá místo - ideální společník při cestách na hory. 

Produkty AVEX SPORT

Bruska lyží a snowboardů TUNER 320 2.0

Vyrábíme a dodáváme brousicí stroje lyží a snowboardů. Lehká a přenosná konstrukce stroje umožňuje snadné přemísťování osobním autem. Nízká váha, ovládání světelným proudem, jednoduchá výměna pásů, chlazení emulzí s recirkulací vestavěnou pumpou, vhodné do každého lyžařského střediska nebo skiservisu. Umožňuje i zvládnutí náročných oprav skluznic. Brousícím strojem srovnáte skluznice a nabrousíte spodní hrany lyží i snowboardů. Při použití nástroje, který je součástí každého stroje můžete provádět boční brus pod libovolným úhlem 87° – 90° (dle vašeho nastavení) a podbrus hrany 0,5° (tuning). Při výměně pásu brusného za pás leštící provedete vyleštění skluznice po voskování.

Informační leták PDF

Stroje začal vyrábět Josef Šperka již v roce 1991. Byl uznávaný konstruktér a majitel několika patentů. Jsme schopni zajistit kompletní vybavení lyžařského servisu a provést zaškolení personálu.

Podpora výkonnostním lyžařům z regionu Zlínska

Při dodržování uvedených podmínek dostává lyžař následující podporu od AVEX SKI

  1. Zdarma závodní servis lyží (3 páry) za sezonu
  2. Zdarma sada vosků HOLMENKOL (ALPHAMIX, BETAMIX, FLUORMIX celkem 450g)
  3. 30% slevu na veškeré servisní práce po celou sezonu
  4. Slevu 10-30% na zboží značek ATOMIC, BLIZZARD, HEAD, VOLKL, LUSTI, POC, LEKI, SCOTT, SWIX, HOLMENKOL, TOKO, VOLA, HELLY HANSEN. DALBELLO, TECNICA, NORDICA, REUSCH
  5. Možnost sezonních předobjednávek zboží na uvedené značky za VELKOOBCHODNÍ CENY vždy do konce března, s termínem dodání zboží v září-říjnu

Přihláška a podmínky PDF Naši závodníci

x