Privátní nákup v AVEX SKI: Bezplatná nadstandardní služba pro každého

Řada prodejen nabízí takzvaný privátní nákup, bohaté zkušenosti s ním má i lyžařská speciálka AVEX SKI ve Zlíně. Na rozdíl od konkurentů je ale tato nadstandardní služba v AVEX SKI k dispozici opravdu každému.

Privátní nákup v AVEX SKI

A o co jde? Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat běžná provozní doba, můžete si domluvit individuální termín před otevíračkou či po ní, specialista z AVEX SKI se bude zákazníkovi věnovat klidně i v nestandardních časech, vše je otázkou dohody. Problém není ani tehdy, pokud k dopravě do Zlína využije klient autobus či vlak, pracovník AVEX SKI pro něj dojede na nádraží a samozřejmě ho odveze i zpět.

„Je hodně lidí, kteří tuto službu ocení. Nejen ti, kteří třeba pracují až do večera, ale i ti, kteří jen chtějí mít na výběr zboží klid a ocení individuální péči a poradenství při nákupu. Například lyžařské boty člověk zkouší a vybírá klidně i dvě hodiny,“ konstatoval jednatel společnosti AVEX SKI Michal Výmola. Pamatuje si i na zákazníky, kteří takto na poslední chvíli pořizovali na Štědrý den dopoledne lyžařský dárek pro své blízké.

Jak službu objednat? Stačí napsat na mail info@avexski.cz, nebo zavolat na číslo 577002760, zanechat kontakt a požadovaný den a čas návštěvy. „Obratem Vám termín potvrdíme a už na Vás budeme jen s úsměvem čekat v dohodnutou dobu na naší prodejně,“ dodal Výmola.

Služba PRIVÁTNÍ NÁKUP je zcela zadarmo, člověk tak zaplatí jen za to, co si skutečně koupí. Klient neplatí nic ani v případě, že si nakonec žádné zboží nevybere. Kdo chce, může si navíc předvýběr udělat prostřednictvím e-shopu www.avexski.cz.