Půjčte si lyže z pohodlí domova a bez rizika. S námi nic neztratíte!

O tom, že pohyb na čerstvém vzduchu dokáže posílit vaši imunitu, není pochyb. Obzvláště v koronavirové době je proto důležité na to myslet, zvlášť, když je zima za dveřmi. Třeba tak, že si včas půjčíte lyžařský set. Lyžařská speciálka AVEX SKI ve Zlíně v ulici Smetanova 2401 vedle fotbalového stadionu Letná na složitou situaci pružně zareagovala a pro své zákazníky připravila několik novinek, které lidem nabídnou větší komfort a bezpečí. V prvé řadě si zájemci mohou lyžařské sety zapůjčit z pohodlí domova, a to díky nové on-line půjčovně na avexski.cz. Nemusejí tak trávit zbytečně čas v rouškách v kamenné prodejně, vše si vyberou v klidu on-line a do prodejny už přijdou jen lyže vyzvednout, případně přezkoušet velikost lyžáků. Navíc nemají lyžaři co ztratit. Pokud se totiž v zimě vleky nerozjedou, AVEX SKI jim garantuje přesunutí zápůjčky na další sezonu. Chrání tak peněženky klientů pro případ, že lyžařská sezona vůbec nezačne. Ceny zůstávají stejné jako loni – dětský set na celou sezonu (trvá od 1. 10. do 30. 4.) vyjde na 1 790 korun, dospělý pak na 2 650 korun. Půjčení lyží nebylo nikdy komfortnější.

On-line si ale lidé nemusejí vybírat jen lyže na zapůjčení. V e-shopu avexski.cz najdou nejen on-line půjčovnu, ale také kompletní nabídku zboží od renomovaných výrobců, kterou poskytuje i kamenná prodejna AVEX SKI. Vybírat zde můžete vše od lyží přes sportovní oblečení až po další lyžařské doplňky. Vybrané zboží si zájemci mohou vyzvednout v kamenné prodejně nebo jim AVEX SKI zásilku pošle poštou domů. „Chceme tak vyjít vstříc lidem, kteří mají strach trávit zbytečně moc času v uzavřených prostorách,“ vysvětlil jednatel společnosti Michal Výmola.

V provozu je už také lyžařský servis. „V měsíci říjnu a listopadu chceme zákazníkům nabídnout servis prakticky na počkání. Pokud to vytíženost servisu dovolí, nemusí k nám lidé jezdit dvakrát, ale nabroušené lyže či brusle si budou moci za chvíli odnést domů. Urychlením procesu opět myslíme na bezpečnost klientů,“ podotkl za AVEX SKI Robert Šperka. Dodal, že kamenná prodejna samozřejmě ctí veškerá hygienická nařízení a návštěvníci tak mají k dispozici třeba dezinfekci rukou.

Poslední novinka AVEX SKI pak potěší náročné lyžaře, jde o novou limitovanou kolekci lyží a příslušenství značky Atomic. Kolekce je nabízena pouze v kamenných prodejnách a AVEX SKI je jedním z šesti obchodů v České republice, kde si toto výjimečné zboží můžete prohlédnout či zakoupit.