Půjčovna lyží, snowboardů, běžek a skialpů ve Zlíně

Chcete vyrazit poprvé lyžovat, na běžky nebo snowboard a chybí Vám kvalitní vybavení? Nebo chcete vyzkoušet něco nového a poprvé se postavit na prkno, zakusit svobodu na skialpech nebo vyzkoušet běžkařskou stopu? Od toho jsme tady! Jsme největší půjčovna lyží, snowboardů a běžek ve Zlíně. Máme k dispozici více než 600 párů carvingových lyží. Nabízíme také zapůjčení skialpinistických setů a lyžařských doplňků (obaly, brýle apod.). Každý rok nabízíme více jak 50 párů VIP testovacích TOP modelů lyží značek ATOMIC, BLIZZARD, HEAD, ELAN, LUSTI A VOLKL. Prohlédněte si a nejlépe přijďte vyzkoušet vybavení z naší bohatě zásobené půjčovny!

Jsme největší půjčovna lyží, snowboardů a běžek ve Zlíně. Máme k dispozici více jak 625 párů carvingových lyží. Nabízíme také zapůjčení skialpinistických setů a lyžařských doplňků (obaly, brýle apod.). Každý rok nabízíme více jak 50 párů VIP testovacích TOP modelů lyží značek ATOMIC, BLIZZARD, HEAD, ELAN, LUSTI A VOLKL. Zapůjčení DĚTSKÉHO SETU na celou sezonu nabízíme za 1790 Kč.

On-line půjčovna Zobrazit ceník Stáhnout ceník Otevírací doba a mapa

  • Nabízíme kompletní vybavení pro sjezd, snowboard a běžky
  • DOPORUČUJEME zapůjčení dětského kompletu (lyže-lyžáky-hole) na celou sezonu za 1650 Kč
  • Pro letošní sezonu jsme připravili 50 párů nejnovějších VIP testovacích lyží
  • Výběr ze 150 kompletů carvingových lyží
  • Nové vybavení s frekvencí obměny 3 let
  • Kompletní servis lyží i snowboardů po každém zapůjčení
  • Vždy hygienicky ošetřená obuv přípravkem TOKO SHOE CARE
  • Správně Vám nastavíme a seřídíme bezpečnostní vázání na diagnostickém stroji WINTERSTEIGER včetně vytištěného kontrolního protokolu
  • K zapůjčení je připraveno 50 certifikovaných přileb UVEX, K2, MARKER a GIRO pro Vaši bezpečnost!

Správnému výběru vybavení předchází správné měření. Připravili jsme pro vás přehledné velikostní tabulky a návody.

Tabulky velikostí a návody na měření DIN tabulka Péče o lyže

Rozšiřujeme nabídku skialpového vybavení. Se začátkem vám rádi poradíme

Skialpinismus získává v posledních letech na oblibě a už dávno není výsadou jen horolezců. Jedná se naopak o sport, který může provozovat i naprostý začátečník, a to bez ohledu na věk. Jde v podstatě o turistiku na lyžích. Lyže či boty, které si v půjčovně vyzkoušíte, si následně můžete v prodejně i zakoupit.

Začátečníkům rádi poskytneme informace o tom, kde v okolí se dá skialpinismus provozovat, které destinace jsou pro skialp nejlepší a pokud někdo bude chtít, je možné si na místě domluvit i hromadný výšlap pod vedením zkušených skialpinistů z AVEX SKI.

Virtuální prohlídka


Více informací si můžete přečíst v našem blogu

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení