Seznamte se s našim týmem

Adéla Zelenková (Běťáková)

Adéla Zelenková (Běťáková)

E-mail: ada@avexski.cz — Áda
Telefon: +420 605238595

Neužíváte si zimní sporty jen proto, že Vám na svahu zalézá zima pod nehty? Svěřte se do rukou vedoucí prodejny AVEX SKI Ádě (35). Kromě toho, že Vás obleče tak, že budete na svahu zářit, zároveň Vám představí všechny možné vychytávky, díky kterým Vás při zimních sportech nezaskočí žádné počasí. Svůj život s AVEX SKI spojila v roce 2008 v rámci brigády, od té doby zůstala lyžařské speciálce věrná. Když se zrovna nevěnuje zákazníkům nebo dodavatelům, využije každou volnou chvilku k výletu s rodinou ve svém „obytňáku“.

Robert Šperka

Robert Šperka

E-mail: robert@avexski.cz — Robert
Telefon: +420 777251848

Duší AVEX SKI je Robert (40), který si nedokáže představit svůj život nejen bez rodiny, ale ani bez zimních sportů. Kromě toho, že má pod palcem profesionální servis lyží, snowboardů a běžek, neustále vymýšlí nejrůznější aktivity pro zákazníky AVEX SKI. Můžete tak s ním vyrazit třeba na lyže nebo vyzkoušet v posledních letech oblíbené skialpy. S lyžováním je spojený celý jeho život. Kromě toho, že dříve závodně lyžoval, tak také stavěl lyžařské vleky a zajišťoval jejich revizi. A když není sníh, jde si zaběhat nebo zajezdit na kole. Od malička vyrůstal na horské chatě v Beskydech, kde nyní pořádá závody Valachy Tour a teambuildingy pro firmy.

Tomáš Kudela

Tomáš Kudela

E-mail: tom@avexski.cz — Tom
Telefon: +420 577002760

Tom (34) je společník firmy, který Vám bude schopný pomoci prakticky s čímkoliv. Snad kromě výběru zimního oblečení, v této oblasti si raději sám nechává poradit. Hraje tenis či golf, ale v zimě nejraději lyžuje nebo bruslí. V AVEX SKI proto každému zájemci poradí s výběrem sjezdových lyží, ale zvládne i profesionálně nabrousit zimní brusle. Věnuje se také tuningu lyží.

Michaela Salvetová

Michaela Salvetová

E-mail: team@avexski.cz — Míša
Telefon: +420 577002760

Nenápadná šedá eminence, bez které by ale lyžařská speciálka AVEX SKI nemohla vůbec fungovat. Tato slova přesně vystihují účetní Michaelu Salvetovou (42). Pro AVEX SKI pracuje už dlouhých 16 let a jak sama prohlásila, přináší jí to jen samou radost. Oceňuje hlavně přátelskou atmosféru celého týmu, která se promítá do všeho, včetně účetnictví. Z každého jednotlivce podle ní čiší sportovní duch, který jí jako nadšené lyžařce je velmi blízký. Je přesvědčena, že i díky tomu firma šlape jako švýcarské hodinky.

Jana Krčmová

Jana Krčmová

E-mail: team@avexski.cz — Jana
Telefon: +420 577002760

Na prodejně se můžete potkat také s Janou Krčmovou (46), a to konkrétně v prodejně zimního vybavení nebo v půjčovně lyží. Zimní oblečení miluje, i proto bedlivě sleduje nejnovější módní trendy a pro to, aby zákazník odešel spokojený, udělá maximum. Ani ona nepracuje pro AVEX SKI náhodou, se svou rodinou ráda vyráží na lyže nebo běžky, takže prostředí lyžařské speciálky je jí velmi blízké. Miluje rakouské a italské sjezdovky, kde vždy sleduje, co na svahu frčí. Jen tak něčím ji tak nezaskočíte.

Ivana Kysová

Ivana Kysová

E-mail: team@avexski.cz — Iva
Telefon: +420 577002760

Pokud vás zajímají technické parametry materiálů, můžete se v AVEX SKI s důvěrou obrátit na Ivu Kysovou (46). Poradí zmrzlým ženám, jak se na hory vybavit tak, že budou ruce i nohy v teple, potícím se lidem zajistí vhodným výběrem oblečení naprostý komfort, a pokud trpíte propadlou klenbou či jinou anomálií noh, Iva vám zajistí speciální vložky do lyžáků, díky kterým se budete cítit jako v bačkorách. Mnohaleté zkušenosti instruktorky lyžování se zkrátka nezapřou. Na technické vlastnosti a funkčnost materiálů je pes, protože ví, že vhodná volba dokáže divy. A mimochodem, psi jsou její druhou láskou, ve volném čase totiž trénuje agility.

Vojta Holub

Vojta Holub

E-mail: team@avexski.cz — Vojta
Telefon: +420 577002760

O správně seřízené lyže se vám může postarat i další člen týmu, a to Vojta Holub (48). I když pro AVEX SKI pracuje jen sezonně, je firmě věrný už více než pět roků. I on je aktivní sportovec, neexistuje prakticky žádný zimní sport, který by neovládal. Cizí mu nejsou sjezdové lyže, snowboard, běžky ani skialpy. Nenudí se však ani v létě, kdy pro změnu zdolává třeba skály nebo brázdí vodu na paddleboardu. A aby nevyšel ze cviku, trénuje v létě na zimu na kolečkových lyžích.

Martin Venený

Martin Venený

E-mail: team@avexski.cz — Martin
Telefon: +420 577002760

O servis lyží se ale nestará sám. K ruce má další parťáky. Jedním z nich je například Martin Venený (26). Pro lyžařskou speciálku AVEX SKI pracuje už druhým rokem, specializuje se na servis lyží, ale klidně na něj můžete narazit i v půjčovně. Přesto, že je vystudovaný právník, svět paragrafů ho nenaplňuje tak, jako vše kolem lyží. Jako aktivnímu lyžaři je mu tato činnost velmi blízká. Říká, že si splnil sen, protože se mu koníček stal i zdrojem obživy. Ve svém volném čase se věnuje také akciovým trhům a investicím.

Adam Knotek

Adam Knotek

E-mail: team@avexski.cz — Adam
Telefon: +420 577002760

Adam Knotek (21) ví moc dobře, že kdo maže, ten jede. I proto se student Univerzity Tomáše Bati stal novou posilou servisu lyží AVEX SKI. Vášnivý lyžař je přesvědčený, že dobře upravená skluznice a skvěle nabroušené hrany prodlouží životnost lyží, ale hlavně se postarají o skvělý lyžařský zážitek. Se servisováním lyží má i přes mladý věk bohaté zkušenosti. Ve volném čase rád lyžuje, miluje freeride a podlehl i kouzlu skialpu. V létě pak mění lyže za kolo a jednou by se rád zúčastnil profesionálních závodů.

Renata Burianová

Renata Burianová

E-mail: team@avexski.cz — Renča
Telefon: +420 577002760

Kdykoliv zažívá AVEX SKI velký nápor zákazníků, doplňuje stálý tým pracovníků rychlá spojka v podobě Renaty Burianové (46). Během roku se sice pohybuje ve světě stomatologie, ale láska k lyžování, skialpu a zimním sportům ji už před lety zavála do AVEX SKI, kde v případě potřeby vypomáhá v půjčovně lyží či v prodejně. Nejčastěji ji zde potkáte v nejvytíženější době, tedy kolem Vánoc nebo během jarních prázdnin. Její pomoc bývá sice krátkodobější, ale o to více intenzivní. Nikdy tým AVEX SKI nenechá ve štychu.

Marcela Procházková

Marcela Procházková

E-mail: team@avexski.cz — Marcela
Telefon: +420 577002760

Bývalá lyžařská závodnice Marcela Procházková (22), kterou AVEX SKI svého času i podporoval, ráda boří hranice. I proto se rozhodla posílit ryze mužský tým, který se v AVEX SKI stará o servis lyží. Zúročila tak své bohaté zkušenosti. Jako závodnice si totiž lyže dokázala servisovat i sama a dobře ví, co je pro správný servis potřeba. A jelikož její hlavní zaměstnání se točí kolem gastronomie, kde se denně potkává s obrovským množstvím lidí, je pro ni práce u stroje velkým relaxem, protože, jak sama říká, stroje nemluví. Je ale všestranná, a tak ji můžete potkat i v půjčovně nebo na prodejně.