Kamenná prodejna ve Zlíně

Komplexní služby pro lyžaře pod jednou střechou

Jsme zimní lyžařská speciálka. Zakoupíte u nás zboží nejpopulárnějších značek. Profesionálně Vám poradíme s výběrem vybavení pro lyžování i běžky.

Zakoupíte u nás zboží následujících značek: ATOMIC, BLIZZARD, DALBELLO, HEAD, HELLY HANSEN, HOLMENKOL, ELAN, LEKI, LUSTI, MARKER, MICO, POC, SIDAS, SWIX, TECNICA, TOKO, UVEX, VOLKL. Profesionálně Vám proradíme s výběrem vybavení pro lyžování i běžky. Odborně Vám také poradíme s vyběrem lyžáků TECNICA a DALBELLO včetně diagnostiky chodidla.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA WEBKAMERY FOTOGALERIE

darkove-poukazy-644x363Objednávka dárkových poukazů

Prostřednictvím e-shopu, si můžete objednat různé typy nabízených dárkových poukazů. Tyto vám na prodejně připravíme. Stačí se pro ně jen zastavit kterýkoliv den dle otevírací doby. Pohodlně u nás zaparkujete a úhradu můžete provést i platební kartou.

Koupit poukaz

Spínací páska na lyže AVEX SKIStahovací pásky na lyže AVEX SKI i vlastní

Stahovací pásky na lyže neslouží jen ke spojení dvou lyží k sobě. Hlavní roli hraje zamezení kontaktu hran a skluznic tak, aby se nejen při transportu o sebe navzájem neodíraly a nerezivěly. Z tohoto důvodu je také důležité místo použití stahovacích pásků. Pásky vyrábíme i zakázkově dle přání zákazníka. Můžete si vybrat barvu a vlastní potisk. Reklamní potisk provádíme sítotiskem nebo sublimací. O možnostech potisku se můžete informovat na emailu: info@avexski.cz

Koupit pásky

Fotogalerie


Více informací si můžete přečíst v našem blogu