E-shop s nástroji pro tuning lyží, SNB a běžek

Navštivte E-SHOP s ucelenou nabídkou nástrojů pro broušení a tuning lyží, snowboardů a běžek. Bezkonkurenční ceny od všech renomovaných výrobců, profesionální on-line poradenství. 

Logo Tuninglyze.cz

Jsme schopni zajistit kompletní vybavení lyžařského servisu a provést zaškolení personálu. Poskytujeme také podporu výkonnostním lyžařům z regionu Zlínska, formou výrazných slev na poskytované služby nebo formou slev na zboží.

E-shop Tuninglyze.cz

Bruska lyží a snowboardů TUNER 320 2.0

Vyrábíme a dodáváme brousicí stroje lyží a snowboardů. Lehká a přenosná konstrukce stroje umožňuje snadné přemísťování osobním autem. Nízká váha, ovládání světelným proudem, jednoduchá výměna pásů, chlazení emulzí s recirkulací vestavěnou pumpou, vhodné do každého lyžařského střediska nebo skiservisu. Umožňuje i zvládnutí náročných oprav skluznic. Brousícím strojem srovnáte skluznice a nabrousíte spodní hrany lyží i snowboardů. Při použití nástroje, který je součástí každého stroje můžete provádět boční brus pod libovolným úhlem 87° – 90° (dle vašeho nastavení) a podbrus hrany 0,5° (tuning). Při výměně pásu brusného za pás leštící provedete vyleštění skluznice po voskování.

Stroje začal vyrábět Josef Šperka již v roce 1991. Byl uznávaný konstruktér a majitel několika patentů. Jsme schopni zajistit kompletní vybavení lyžařského servisu a provést zaškolení personálu.

Web Bruskalyzi.cz


Více informací si můžete přečíst v našem blogu

x