Spolupracujeme s profesionály ve svém oboru

Apartmány v Rakousku Alpine Living

Luxusní SKI-OUT / SKI-IN apartmány v Haus / Schladming přímo na sjezdovce. Zcela nové apartmány se nacházejí přímo na sjezdovce v HAUSER KAIBLING, jen 2 minuty chůze od centra obce, kde naleznete mnoho restaurací, hospůdek a pizzerií. Apartmány jsou zařízené v moderním alpském stylu ve standardu **** s veškerým vybavením.

www.alpineliving.cz

Chalupy ve Velkých Karlovicích Haferky

Ubytování na Valašsku v nových chalupách ve Velkých Karlovicích. K dispozici je 6 apartmánů, různých velikostí. Nacházejí se v samém centru obce. V blízkosti se nachází restaurace, koupaliště a obchod.

www.haferky.cz

Penzion a rekreační středisko RS Trnava

Nabízí ubytování pro 70 hostů v pokojích hotelového typu. V těsné blízkosti se nachází lyžařský areál s dvěma osvětlenými vleky, relaxační centrum, dva velké konferenční sály a osvětlené hřiště. Zabývá se i organizací svateb a oslav a různých firemních akcí.

www.rstrnava.cz

Výroba funkčního oblečení a doplňků Pingu sport

Výroba a prodej funkčního sportovního oblečení a doplňků. Ve vlastní tiskárně a šicí dílně vyrábíme dresy, trika, bundy, kalhoty, týmové oblečení, čepice, čelenky, šály, multifunkční šátky, tuby, peněženky, fandovské šály, batůžky, obrazy, poutače, prapory. Vyrobíme vše dle přání zákazníka.

www.pingu.cz

Cestovní kancelář Pamír 7000

Nabízí služby cestovní kanceláře. Organizuje různé expedice. Prodává outdoorové oblečení a doplňky. Šije na míru. V nabídce má destinace, mezi které patří například Bosna a Hercegovina, Rumunsko, Kosovo, Podkarpatská Rus, Bulharsko a Albánie.

www.pamir7000.cz

Ruční servis lyží Ski servis Juřík

Precizní ruční servis tou nejšetrnější cestou vůči opotřebení hran lyží za velmi příznivou cenu. Ski servis Juřík + půjčování paddleboardů. Veselí nad Moravou + Těmice. Ruční servis lyží, snowboardů a běžek.

www.facebook.com/Ski-servis-Juřík-101134528669256

Oprava lyžařské obuvi Petr Hýbner

Provádíme opravy sportovních potřeb a lyžařské obuvi. Recenze zákazníka: Oprava boty na běžky Salomon-slab, přilepení karbonové části k boku boty...Vše za týden vyřešeno, včetně dopravy. Bota drží, hned jsem ji ozkoušel na Bobolopetu-90km. Děkuji panu Hybnerovi za kvalitní práci!

+420 577 210 433

Valašské skialpové trasy Skitour In Valašsko

Valašské skialpové trasy. Kohútí stopou, Po Zděchovských lůkách, Okolo Vsackého Cábu, Z Karolinky přes Kání na Kyčerku, Ze Soláně kolem jezer, Na rozhlednu Miloňová, Kolem kapliček javornickými kopci, 

www.skitourinvalassko.cz

Organizace eventových a sportovních akcí Běhy Zlín

Běžecký seriál Zlínského kraje obsahující škálu běžeckých závodů rozmanitých délek, povrchů i převýšení pro všechny, kdo rádi běhají. Organizace závodů. V případě zájmu, připravíme akci dle požadavku na klíč. Organizujeme také Dětské a teambuildingové akce.

www.behyzlin.cz

Pronájem kurtů Tenisový klub Zlín

Provozujeme tenisový areál. Nabízíme pronájem kurtů a pořádáme tenisové turnaje. K dispozici je 15 venkovních dvorců s povrchem antuka, 2 dvorce na minitenis, 1 multifunkční hřiště s umělým povrchem, odrazová zeď a 4 dvorce v tenisové hale s povrchem koberce s granulemi.

www.tkzlin.cz

Klub sportovních aktivit KSA Zlín

Klub sportovních aktivit o.s. je dobrovolným sdružením fyzických a právnických osob a jeho náplní je především rozvoj rekreačních, výkonnostních a závodních aktivit v oblasti sportovní činnosti. Klub spolupracuje se sportovními složkami jako např. SLČR (Svaz lyžařů České Republiky), ČUS, školami a dalšími organizacemi provozujícími tělovýchovu, sport a turistiku. Klub je zřizovatel a provozovatel lyžařské a snowboardové školy SNĚHULÁK.

www.ksazlin.cz

Seriál atraktivních závodů Valachy Tour

VALACHY TOUR je unikátní seriál atraktivních závodů v různých disciplínách pro sportovce každého věku a kondice. V malebném údolí Velkých Karlovic a okolí se už od roku 2013 závodí o prize money a další mimořádně atraktivní ceny v každém závodě i v celkovém hodnocení seriálu! Zažijte Valachy v pohybu!

www.valachytour.cz