DALBELLO LUPO AX 105 W LS White/Blue Cyan

Kód: 70146/245
Neohodnoceno
Značka: DALBELLO
10 990 Kč
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
1.3.2021

Skvělé dámské boty na skitouring a allmountain s flexí 105.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky propracované konstrukci skeletu a komfortní vnitřní botičce, která umožňuje 100%-ní přizpůsobení noze lyžaře, dovolují naplno užít i náročný výstup. Použitá konstrukce Cabrio obsahuje nosný skelet z pevného materiálu (zajišťuje pevnou oporu nohy pro přesný a rychlý boční přenos sil směrem na hrany lyží a zabraňuje deformaci skeletu při ohybu boty), který doplňuje anatomicky tvarovaná vrchní manžeta (umožňuje použít módy Ski i Hike a zesiluje boční oporu nohy) a vnější pružně uložený jazyk (stará se o přesné usazení nohy v botě v obou módech Ski i Hike a zároveň usnadňuje nazouvání a vyzouvání).

Dalšími důležitými přednostmi modelu Dalbello Lupo AX 105 W jsou šněrovací vnitřní botičky v top verzi MyFit ID, tzn. vybavené technologií I.D., která umožňuje jejich 100%-ní přizpůsobení noze lyžaře s pomocí tepelného tvarování, zajištění neutrálního, vzpřímeného postoje, který umožňuje získat nad lyžemi, které mají za prohnutí některou z modifikací tvaru Rocker, lepší kontrolu, při vynaložení menšího úsilí, nastavení skeletu do 2 módů - Ski (na lyžování, vrchní část skeletu je zaaretována v přední pozici) a Hike (na chůzi, vrchní část skeletu je uvolněna pro větší předozadní rozsah pohybu), 3 hliníkové přezky s možností mikroposuvu, přichycené k botě s pomocí šroubů. Nártová v opačném postavení (lepší obemknutí nártu, snížená možnost kontaktu se sněhem či překážkou), prostřední Dynalink (zajišťuje dokonalé usazení zadní části nohy a tím minimalizuje předozadní pohyb chodidla) a horní, kterou je možné snadno nastavit do módu Hike.

Lepší oporu nohy, tolik důležitou v náročných sjezdech, zajišťuje 40 mm široký velcro pásek jištěný suchým zipem, Canting, možnost seřízení bočního náklonu komínu na vnějším i vnitřním kotníku, podrážky bot Grip Walk usnadňují přesuny bez lyží a hlavně zabraňují smekání bot při chůzi po hladkém povrchu. Toho je dosaženo použitím výměnných prvků na špičce a patě z materiálu Xtra-Grip, které doplňují spojovací segmenty QSP, zajišťující optimální spojení boty s vázáním.

Model Dalbello Lupo AX 105 W je možné upnout jak do pinových typů skitouringových vázání, tak i do běžných vázání i do vázání určených na freeride.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skialpové boty
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Dámské

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
x