GripWalk

Podrážka, se kterou se dá chodit, ale i lyžovat. 

Neklouzat a alespoň maličko se zhoupnout! To by se to vykračoval. Tvrdá plastová podešev lyžařských bot na ledu, na betonu či na dřevěné podlaze teras a restaurací klouže. Kromě toho bez možnosti prohnutí špičky je zcela rovná podešev při chození značně nepohodlná. Na trhu se ale objevuje poměrně elegantní řešení tohoto problému, přišel s ním, tak trochu překvapivě, Marker.

Největší světový producent lyžařských vázání vyrábí výměnné podrážky lyžařských bot, které nekloužou a dokonce díky svému tvaru umožňují mnohem přirozenější chůzi. Divili byste se, co udělá na špičce mírně zkosená, trošku pružná podrážka.

Samozřejmě se nabízí otázka, jak dobře lze botu s takovou „chodící podrážkou“ zapnout do bezpečnostního vázání, nicméně kompatibilita je vzhledem k tomu, že firma Marker spolupracuje s většinou výrobců lyžařských bot, dobře ohlídána.

Pokud vás výměnné podešve Grip Walk oslovily, hledejte na vázání svých nových lyží příslušné logo. Najdete-li ho, máte vyhráno: dokupte si k lyžařským botám výměnné podrážky Grip Walk a můžete lyžovat i pohodlně chodit.